درباره نورون

با داشتن یک گوشی و اینترنت ، آموزش ببینید.

نورون از سال 1398 در زمینه آموزشی و مشاوره ای با هدف آموزش اصولی و حرفه ای طبق طرح درس دبیری و بصورت گام به گام  کار خود را آغاز کرد و امکانات زیادی را برای دانش آموزان پر تلاشی که قصد دارند از تمام لحظات خودشان برای یاد گرفتن و آموختن استفاده کنند فراهم کرده است.

آزمون آنلاین به همراه صدور کارنامه ، بانک سوالات تستی و تشریحی و تدریس گام به گام طبق طرحی درسی اصولی با کمک فایل ها و محتوای چند رسانه ای از قبیل پادکست صوتی و ویدئویی و همچنین جزوات تفکیک شده به همراهی کلی نمونه سوال در هر دوره بخشی از خدمات آموزشی ماست.

همچنین امکان رفع اشکال و پرسش و پاسخ در هر دوره و همچنین بصورت ارتباط با دبیر نیز فراهم شده تا دانش آموزان در تمام ساعات و خارج از تایم آموزشی و کلاسی خود نیز با معلمان نورون در تعامل باشند.

در نورون امکان ثبت درخواست معلم خصوصی هم فراهم شده تا یک معلم زیست حرفه ای در کنار دانش آموز باشد و بصورت اختصاصی وضعیت درسی را پیگیری کند و آموزش های مربوطه را بصورت خصوصی تدریس کند.

در نورون شما اگر مشاور ندارید و یا بدنبال یک مشاوره زبده میگردید ، تیم نورون مشاوران اختصاصی برای شما تدارک دیده که مسیر موفقیت رو برای شما با کمک پتانسیل نورون هموار خواهند کرد.