چگونه از بارکد خوان آنلاین استفاده کنیم ؟

خانه > بارکد > چگونه از بارکد خوان آنلاین استفاده کنیم ؟

چگونه از بارکد خوان آنلاین استفاده کنیم ؟

بارکد خوان آنلاین یکی از امکانات جدیدی است که ردیابی و شناسایی کالاها و محصولات طراحی شده است. هر محصولی یک بارکد مشخص دارد که اطلاعات مربوط به تولید کننده  و مشخصات کالا را در خود جای داده است. با استفاده از بارکد خوان آنلاین می توانید کلیه اطلاعات مربوط به یک کالا را در اختیار داشته باشید.

استفاده از بارکد خوان آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید بارکد کالای خود را به صورت لحظه ای رمزگشایی کنید و از محتویات آن باخبر شوید. گاهی اوقات دسترسی به اطلاعات و تاریخچه کالا به صورت لحظه ای مورد نیاز می باشد و نمونه های آنلاین بارکد خوان این امکان را برای شما فراهم می آورد.

آیا میدانید qr کد چیست ؟

بارکد خوان آنلاین

چند نکته درباره خواندن بارکد با استفاده از برنامه آنلاین

  • از طریق نمونه آنلاین بارکد خوان می توانید انواع فرمت های  بارکد را رمزگشایی کنید
  • به سریعترین حالت ممکن می توانید شکل محصول خود را در سطح جهان و اینترنت مورد بررسی قرار دهید
  • می توانید داده های مربوط به محصول خود را مشاهده نمایید.
  • خرید ساده و راحتتری را تجربه می کنید
  • حق انتخاب بیشتری برای خرید کالا دارید.
  • قابل نصب و استفاده روی انواع  گوشی های اندروید می باشد.

جهت استفاده بارکد خوان آنلاین کلیک کنید

کاربردهای ویژه بارکدخوان های آنلاین

سیستم بارکد های امروزی به شکلی طراحی شده است که کم هزینه و کاربردی باشند. از بارکدخوان های آنلاین در بیمارستان ها و مراکز انتقال خون برای پیگیری خون های اهدایی استفاده می شود. همچنین استفاده از این بارکد خوان ها این امکان را در اختیار بیمارستانها برای مدیریت بیماری های خاص و نحوه پیگیری درمان آنها فراهم کرده است.

در سالهای اخیر علاوه بر دستگاههای بارکد خوان آنلاین ، نمونه هایی از بارکدخوان آنلاین برای سیستم های اندروید طراحی شده است که  می تواند در زمان نیاز بارکدهای محصولات را خوانده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از بارکد خوانها به سریعترین شکل شما می توانید بارکدها را رمزگشایی کنید و محتوای آنها را مورد مطالعه قرار دهید. همچنین می توانید این بارکدها را در فایل جداگانه ای ذخیره کرده  و در زمان مورد نیاز از صحت اطلاعات موارد جدید اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *